Menu

Площу Кропивницького хочуть удосконалити

  • Джерело: Львівська Пошта
Львів’яни вважають, що там необхідно встановити лавки із вмонтованими розетками, ліхтарі та громадські туалети, а також продумати систему паркування авто

Площу Кропивницького хочуть перетворити на активний громадський простір. Ініціатори зустрілися з громадою, щоби почути пропозиції та думки жителів мікрорайону. За словами активістки організації Urban ideas Ірини Дем’янюк, “люди не використовують у повній мірі потенціал території на площі Кропивницького поруч із костелом”. Зараз є гарна нагода щось змінити. Адже у рамках проекту відновлення вулиці Бандери планують перекрити автомобільний рух від перехрестя з вулицею Городоцькою до перехрестя з вулицями Федьковича та Шептицьких, створивши трамвайно-пішохідну зону. У результаті перевагу нададуть громадському транспорту, натомість приватні автомобілі об’їжджатимуть навколо площі, інформує tvoemisto.tv.

“Таке рішення створить зручну транспортну розв’язку й попередить численні небезпечні ситуації на перехрестях, – вважає Максим Терлецький, менеджер проекту “Вулиця для всіх”. – Тому, перекриття руху в одній з частин дороги дозволить зробити площу Кропивницького зручнішою для мешканців”.

Львів’яни, які живуть на прилеглих до площі Кропивницького вулицях, висловили свої побажання щодо вдосконалення громадського простору площі. Зокрема, мешканці міста вважають за необхідне встановити на території скверу ліхтарі на сонячних батареях та туалети, лавки із вмонтованими розетками, а також вирішити проблему паркування автомобілів навколо площі та запровадити перепустки для місцевих жителів, які мають авто.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами