Menu

Сигнали з-за океану

Детальніше...
Україна може отримати від США військово-технічної допомоги на півмільярда доларів. Але останнє слово скаже Трамп, і про “Джавеліни” наразі, начебто, не йдеться…

Викладача «Львівського університету бізнесу та права» судитимуть за корупцію

 • Джерело: Вголос
Детальніше...
11 жовтня у Миколаївського районного суду Львівської області відбудеться судове засідання над керуючий справами виконкому Миколаївської міської ради, викладачем «Львівського університету бізнесу та права» Юрієм Шпаком.

Львівська обласна рада вимагає пільг для ОСББ, - ініціатива націоналістів

 • Джерело: Вголос
З ініціативи фракції ВО «Свобода» Львівська обласна рада звернулася до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо призначення житлових субсидій та надання пільг на оплату послуг з управління багатоквартирним будинком у ОСББ.

Чиновника Львівської міськради оштрафували за корупцію

 • Джерело: ЗІК
Франківський районний суд Львова визнав винним одного із працівників юридичного відділу управління капітального будівництва Львівської міської ради у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

ЛОР зняла з порядку денного питання про передачу замків Возницького

 • Джерело: Вголос
Детальніше...
Сьогодні під час Львівської обласної ради депутати підтримали пропозицію Олега Панькевича (ВО «Свобода») зняти із порядку денного Проект рішення Про оформлення права власності на об’єкти культурної спадщини.

ЛОР не захотіла дофінансовувати мікропроекти, які не стали переможцями у 2017 році

 • Джерело: Вголос
Детальніше...
Під час затвердження питань Порядку денного більшість Львівської обласної ради не підтримала пропозиції Михайла Нискогуза (ВО «Свобода») щодо включення у порядок денний ряду важливих питань.

Львівська міськрада знову програла суд, обмеживши права громадян на участь у пленарних засіданнях

 • Джерело: Вголос
ГО «Розвиток Громади» виграла вже другу справу у Львівської міської ради, цього разу в апеляційній інстанції, щодо визнання нечинними певні положення Регламенту.

Розгляд справи Саакашвілі у Мостиському районному суді перенесли на 16.15

 • Джерело: ЗІК
Розгляд адмінпротоколу щодо порушення Міхеїлом Саакашвілі порядку перетину державного кордону у Мостиському районному суді (Львівська область), сьогодні, 18 вересня, перенесли з 15.00 на 16.15.

Схід і захід разом: у Львові за участі Гриневич підписали освітню декларацію

 • Джерело: ЗІК
Сьогодні, 16 вересня, Міністерство освіти і науки України, Львівська обласна рада, Львівська облдержадміністрація, Луганська обласна військово-цивільна адміністрація, асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» та «Ради Львівщини» підписали декларацію намірів співпраці в освітній галузі задля формування в учнівської молоді східної та західної України цінностей на засадах загальноукраїнської ідентичності та патріотизму.

У ЛМР не бачать проблем із добиранням пасажирів із АС «Західна»

 • Джерело: ЗІК
У Львівській міськраді зазначають, що критичної ситуації із добиранням пасажирів із АС «Західна» до міста немає. Однак там готові за необхідності підсилити маршрути додатковими машинами, якщо буде критична ситуація.

Націоналісти закликають присвятити перший урок у школах Львова темі війни, а не сміття

 • Джерело: Вголос
Фракція ВО «Свобода» у Львівській міській раді закликає освітян присвятити тему першого уроку у школах Львова боротьбі українців у війні проти московських окупантів. Націоналісти переконані, що тема московсько-української війни, яка точиться на Сході, є значно вагомішою для патріотичного виховання школярів, аніж запропонована владою тема сміття.

Зосереджуючись на тому, аби у паспорті було зображення Цвинтаря львівських орлят, можна дуже багато втратити, – польський політолог

 • Джерело: Вголос
Експерт з Інституту політології Польської академії наук Павел Коваль переконаний, що у День Незалежності України політики повинні більше думати про майбутнє польсько-українських відносин, а не про їх минуле.

«Мій прапор – моя свобода!» - у львівській школі №100 провели патріотичний флешмоб

 • Джерело: Вголос
Сьогодні, 23 серпня, у День Національного Прапора України, у львівській школі №100 дітям організували вікторину зі знання історії і роздарували їм синьо-жовті стяги.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами