Menu

Україна ще має шанс підписати договір з Ryanair

  • Джерело: Вголос
Генеральний директор аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська повідомила про те, що Ryanair все-таки може полетіти в Україну. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. «Сьогодні пролунав дзвінок від авіакомпанії Ryanair з недоброю новиною про припинення продажу квитків даної авіакомпанії на маршрутах зі Львова і Києва... Була довга розмова і не одна... Мені звичайно говорили компліменти і вибачалися... Після почутого розчарування і нашої позиції і шаленого тиску і запевнення, що зроблено дуже багато і ми все ж хочемо бачити Ryanair, мені відповіли, що у нас є ще трохи часу для узгодження Борисполем відповідних умов угоди», - написала Романовська. Як писав раніше «Вголос», 5 липня «Бориспіль» заявив, що направив Ryanair свій варіант договору про умови обслуговування авіакомпанії. 10 липня, аеропорт «Бориспіль» відмовився враховувати низку вимог Ryanair, оцінивши ймовірні збитки від роботи авіакомпанії у 2 млрд грн на рік. У цій ситуації повинен розібратись Кабінет міністрів України.

Додати коментар


Захисний код


Оновити

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-6sitemap-6sitemap-1homesitemap-3sitemap-6sitemap-7sitemap-10sitemap-10rsssitemap-8sitemap-5sitemap-4sitemap-2rsssitemap-6sitemap-7sitemap-6sitemap-10sitemap-1homehomesitemap-6sitemap-6sitemap-1sitemap-1sitemap-5sitemap-3sitemap-1sitemap-3sitemap-9sitemap-8sitemap-9sitemap-7sitemap-1sitemap-7sitemap-1sitemap-10sitemap-1sitemap-10sitemap-2sitemap-4sitemap-5homesitemap-5sitemap-9sitemap-7sitemap-5homehomesitemap-5