Menu

Як захистити кукурудзу від посухи та шкідників?

  • Джерело: lvivport
Детальніше...

Кукурудза є однією з найбільш важливих і стратегічних культур, оскільки незамінна в сфері харчової промисловості та длявідгодівлі тварин. Всім відомо те, що батьківщина кукурудзи – Центральна і Південна Америка. Але, зважаючи на те, що в Європі вона з'явилася в кінці XV-го століття, кукурудза донині утримує статус важливої культури світового землеробства.

Наша риба – під контролем ООН

Детальніше...
Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO) в партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України запустила проект, основною метою якого є створення в Україні національної системи безпеки і контролю якості продуктів харчування рибного походження

Чи потрібен українцям «поштовий банк»?

  • Джерело: lvivport

Керівництво «Укрпошти» активно лобіює в парламенті прийняття законопроекту №6601. Якщо народні обранці цієї осені підуть назустріч монополісту, держкомпанія зможе відкривати поштові рахунки для зарахування пенсій, заробітних плат, допомог, переказів, оплати комунальних послуг, за винятком можливості кредитування фізичних і юридичних осіб.

Суд визнав правомірним штраф Держархбудінспеції для «Львівгазу»

  • Джерело: ЗІК
Львівським апеляційним адміністративним судом підтверджено правомірність дій Держархбудінспекції у Львівській області щодо накладення штрафу на замовника будівництва – ПАТ «Львівгаз».

Суд обрав запобіжний захід Роману Тимківу

  • Джерело: Вголос
Суд призначив запобіжний захід директору держпідприємства «Львівський бронетанковий завод», підозрюваному у розкраданні 28.5 млн грн : 60 днів арешту або 2 млн грн застави.

Україна ще має шанс підписати договір з Ryanair

  • Джерело: Вголос
Генеральний директор аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська повідомила про те, що Ryanair все-таки може полетіти в Україну.

16 мікропроектів отримають з обласного бюджету понад 370 тис. грн.

Із 33 мікропроектів громадських і благодійних організацій визначити 16 переможців, які отримають дофінансування з обласного бюджету в сумі 372,6 тис грн для вирішення гострих соціальних проблем. Таке рішення днями ухвалила конкурсна комісія. Як повідомила директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

The post 16 мікропроектів отримають з обласного бюджету понад 370 тис. грн. appeared first on Львівська газета.

Львівська митниця заявила про рекорд збору платежів до бюджету: частина піде на дороги

  • Джерело: ЗІК
У червні 2017 року Львівська митниця завдяки створенню сприятливих умов для роботи суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, збільшення товарообігу через митний кордон України, перерахувала до Державного бюджету України рекордну за всю історію митниці суму митних платежів – 1218,6 млн грн.

Цьогоріч на Львівщині зареєстрували понад 38 тис. земельних ділянок

  • Джерело: ЗІК
Із початку року фахівці землевпорядної служби Львівської області опрацювали 38 515 заяв громадян про реєстрацію земельних ділянок та 25 241 заяву про видачу витягів із Державного земельного кадастру.

Нові правила декларування майна за кордоном

Кабінет Міністрів пропонує скасувати вимогу щодо декларування резидентами валютних цінностей та іншого майна, яке перебуває за межами України, в Національному банку, вилучивши відповідну норму з Декрету про систему валютного регулювання і валютного контролю

“Щедрик” за 20 гривень став чемпіоном

Детальніше...
Національний банк України за результатами щорічного конкурсу серед пам’ятних монет, введених в обіг у 2016 році, визнав найкращою монетою року срібну монету “Щедрик” номіналом 20 гривень

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами

sitemap-6sitemap-6sitemap-1homesitemap-3sitemap-6sitemap-7sitemap-10sitemap-10rsssitemap-8sitemap-5sitemap-4sitemap-2rsssitemap-6sitemap-7sitemap-6sitemap-10sitemap-1homehomesitemap-6sitemap-6sitemap-1sitemap-1sitemap-5sitemap-3sitemap-1sitemap-3sitemap-9sitemap-8sitemap-9sitemap-7sitemap-1sitemap-7sitemap-1sitemap-10sitemap-1sitemap-10sitemap-2sitemap-4sitemap-5homesitemap-5sitemap-9sitemap-7sitemap-5homehomesitemap-5