Menu

У Львові так і не відбувся круглий стіл щодо скандалів довкола спадщини Возницького

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
18 серпня комісія з питань культури Львівської обласної ради прийняла рішення щодо проведення 22 вересня круглого столу щодо ситуації у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б.Возницького.

Жінки, Грушевський і... “Консерви”

З початком календарної осені Львів нагадує вулик – учні і студенти розпочали навчання у школах і вишах, львів’яни і численні туристи заповнили вулички міста і кав’ярні, ще більше гостей з цілої України і з-за кордону завітало до нас на 24 Форум видавців та 83 Міжнародний ПЕН-конгрес

Асоціацію футзалу Львівщини представлять на «Ярмарку спорту»

  • Джерело: Вголос
Асоціацію футзалу Львівщини (президент Мирослав Хом’як) представлять на восьому за ліком «Ярмарку спорту», який завтра відкриють у Львові у палаці спорту «Динамо» (вул. Вітовського, 53).

У Львові офіційно відкрили Міжнародний Конгрес ПЕН

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Сьогодні, 18 вересня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася офіційна церемонія відкриття 83-гоМіжнародного Конгресу ПЕН за участі світових літераторів, митців, перекладачів, істориків.

Топ-10 дитячих письменників та ілюстраторів 24 Форуму видавців

Детальніше...
До 18 вересня у нашому місті триватиме 24 Форум видавців. І хоча організатори події кілька років поспіль навесні проводять окремий дитячий форум, вже традиційно на головному святі книги частину програми присвячують юним читачам

Мегаподія осені – Лісапетний Батальйон» у Львові з новою ювілейною програмою «Найкраще за 25 років»

Справжнім зіркам не потрібні червоні доріжки, щоби сяяти. На численні прохання глядачів Наталія Фаліон та гурт «Лісапетний Батальйон» – знову у Львові.

Дах та фасад комунального драмтеатру на Городоцький у Львові залатають за 10 млн грн

  • Джерело: Вголос
КП «Львівський драматичний театр імені Лесі Українки» 12 вересня підписав договір з ТОВ «Дельтабуд» на ремонт дахів та фасадів театру. Сума угоди — 10,5 млн грн.

Львівська обласна бібліотека для юнацтва запрошує

Детальніше...
Львівська обласна бібліотека для юнацтва – цікава та креативна локація найбільшого книжкового і літературного заходу Центрально-Східної Європи 24 Форуму видавців у Львові

Слава поетам! Чернівцям слава!

Детальніше...
Упродовж чотирьох днів у серці Буковини вирував VIII Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz. “Пошта” побувала на цьому святі слова і тепер ділиться враженнями з нашими читачами

Харківське журі назвало фаворитів премії «Найкраща книга Форуму видавців»

  • Джерело: Вголос
Детальніше...
Сьогодні, 14 вересня, під час церемонії вручення премії «Найкраща книга Форуму видавців» у Львівському оперному театрі оголосили результати харківського журі та вручили відзнаки переможцям.

lvivport.com © 2004-2013

Використання матеріалів, розміщених на сайтах холдингу можливе виключно за умови посилання на джерело. Агенція не несе відповідальності за матеріали, розміщені відвідувачами сайтів. У випадку виявлення на сайтах холдингу матеріалів, що порушують авторські права або інші нормативно-правові акти України, повідомте про такі факти адміністрацію.

lvivport.com

Наші проекти

Слідкуйте за намиМи слідкуємо за сайтами